تائید
فروش مسکونیآپارتمان96 متر / هشتگرد جدید/ فاز 7خیابان ظفر

96 متر / هشتگرد جدید/ فاز 7خیابان ظفر

1 سال پیش در هشتگرد

متراژ
96
ساخت
1403
قیمت کل
1٬015٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
10٬572٬000 تومان
طبقه
3
املاک آوین

با سلام و وقت بخیر
برای مشاهده تمام آگهی ها بر روی اسم مشاور ضربه بزنید

مشخصات واحد :

✅80 متر مفید
✅96 متر غیرمفید
✅طبقه 3
✅2خواب

✅مدارک کامل و استعلام شده

✅دسترسی مناسب به مراکز رفاهی و تجاری و درمانی و آموزشی

املاک آوین با کادری مجرب با سابقه کاری بالا آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در امور ملکی میباشد

مشاور شما خانم اسدی

   املاک آوین