تائید
فروش مسکونیآپارتمان96 متری /5 واحدی/ سرمایه و سکونت / غرق نور

96 متری /5 واحدی/ سرمایه و سکونت / غرق نور

2 سال پیش در زاهدان

متراژ
96
ساخت
1397
قیمت کل
2٬890٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬104٬000 تومان
طبقه
1
***با سلام و درود***
⭐⭐ کارگزاری املاک ونوس ⭐⭐
بهترین ها و به قیمت ترین ها را از ما بخواهید
_______________________________________________

✓ سند تک برگ

___________________________________________________
موارد مشابه با توجه به خواسته شما موجود میباشد
با ما تماس بگیرید
___________________________________________________
✳️✳️✳️ آقای نخعی مقدم ✳️✳️✳️مشاور تخصصی در منطقه در بحث فروش آپارتمان
با مدیریت : آقای شهرکی و آقای یزدان طلب
آدرس دفتر : روبه روی معلم 6