تائید
فروش مسکونیآپارتمان96 متری جذاب/بهداری/مجتمع فرهنگیان

96 متری جذاب/بهداری/مجتمع فرهنگیان

1 سال پیش در اراک

متراژ
96
ساخت
1393
قیمت کل
4٬130٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬020٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
8
⚜️مجتمع فرهنگیان ناحیه 2
☑️تراس بزرگ و قابل چیدمان
✅ارتفاع لابی7 متر

فایل های مشابه:
1) 76 متری، 2 خواب، مسکن بلوار گلها، قیمت: 3،630
2) 102 متر دو خواب، منطقه 6 شهرصنعتی، قیمت: 3 میلیارد
3) 95 متری2 خواب، شهرصنعتی پامچال، قیمت: 3،800
4) 109 متری منطقه 6 شهرصنعتی، قیمت: 3،250
5) 96 متری، 2 خواب، جهانپناه، بهداری، قیمت: 4،180
6) 100 متری 2 خواب، هپکو بر نواب، قیمت: 4،400
7) 118 متری 3 خواب کوی کوثر، صدرا، قیمت: 3،350
8) 118 متری 3 خواب، کوی کوثر، سپاس، قیمت: 2،770
9) 126 متری 3 خواب، شهرصنعتی، قیمت: 4،400