تائید
فروش مسکونیآپارتمان96متر/2خواب/40مترتراس/2500مترباغ/پونک عدل

96متر/2خواب/40مترتراس/2500مترباغ/پونک عدل

1 سال پیش در تهران

متراژ
96
ساخت
1394
قیمت کل
11٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
116٬666٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
7
سلام

96متر خوش نقشه

2خواب بزرگ

واحد خطی رو به نور مستقیم

باکس پونک میدان عدل

پارکینگ سندی دارد

انباری سندی دارد

برج باغ می باشد

دارای سرمایه داری مقیم

لابی من شیک

نگهبانی 24ساعته

نما تراورتن

2500مترباغ و فضای سبز

لوکیشن دنج

متریال بسیار شیک

واحد بسیار عالی رو به آفتاب

40متر تراس اختصاصی

مشاورین املاک بزرگ گالریا

توضیحات بیشتر درتماس

لطفا املاک تماس نگیرد❌

مشتری واقعی و شرایط پرداخت خوب درخدمتم