تائید
فروش مسکونیآپارتمان96متر دوخوابه فول بهار/طالقانی

96متر دوخوابه فول بهار/طالقانی

1 سال پیش در تهران

متراژ
96
ساخت
1397
قیمت کل
8٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
90٬625٬000 تومان
طبقه
4
به نام خدا

⚜️زیر قیمت منطقه⚜️

❗️❗️❗️❗️قابل توجه خریداران محترم❗️❗️❗️❗️

⚜️96متر دوخوابه
⚜️ساختمان کم واحد و آرام

⚜️فول امکانات(پارکینگ، آسانسور ، انباری)
⚜️سالن پرده خور

⚜️پلان مهندسی و سراسر نورگیر
⚜️آسانسور 8 نفره

⚜️اتاق خواب بزرگ و کمد دیواری فراوان
⚜️نما و مشاعات لاکچری

فروشنده واقعی
مشاوره شما پارسا
مسکن بزرگ سراج