تائید
فروش مسکونیآپارتمان96متر، دوخوابه، نورگیر، فول

96متر، دوخوابه، نورگیر، فول

1 سال پیش در تهران

متراژ
96
ساخت
1390
قیمت کل
6٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
71٬875٬000 تومان
طبقه
4
⭐️⭐️فروشنده واقعی⭐️⭐️
⭐️⭐️ بقیمت ⭐️⭐️

ساختمان کلا 15 واحد
واحد در طبقه 4 رو به نما
بدون دیوار مشترک
سالن پرده خور
خطی رو به آفتاب
خوش نقشه و خوش چیدمان
فول امکانات
پارکینگ_ انباری_ آسانسور_ بالکن
پارکینگ در همکف
کابینت هایگلاس_ کف سرامیک_ گاز رومیزی_ هود
پکیج
کمددیواری عمیق
مشاعات بسیار تمیز
دوربین مداربسته
لوکیشن و دسترسی عالی
قابلیت رهن تا 1/100/000/000

✅فایل مشابه موجود است

✔️ کارشناس امور ملکی: اشرفیان
✔️ املاک عبدی به آدرس چهارراه نفت_ بلوار شاهد شرقی