تائید
فروش مسکونیآپارتمان96متر/فول امکانات/ساختمان با اصالت/راه آهن/دریاچه

96متر/فول امکانات/ساختمان با اصالت/راه آهن/دریاچه

2 سال پیش در تهران

متراژ
96
ساخت
1399
قیمت کل
6٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
71٬354٬000 تومان
⚜️دپارتمان بزرگ راما⚜️
_______________________________________________

________________________________________________
⛔سرمایه گذارن گرامی قیمت کاسبی منطقه را از ما بخواهید ⛔
⭕فرصت استثنایی جهت سرمایه گذاری و سکونت⭕
_______________________________________________

⚜️96متر
⚜️2خواب
⚜️فول امکانات
⚜️پارکینگ
⚜️انباری
⚜️آسانسور

❗دسترسی عالی به اتوبانهای اصلی همت، حکیم، آزادگان
نزدیک به بهترین مراکز تجاری ایرانمال، رزمال، مالمون
و مجتمع تجاری تفریحی باملند❗

⚡زمان محدود برای فروش با قیمت استثنایی⚡

☎️جهت اطلاع از فایلینگ قوی در منطقه 22 متناسب با بودجه شما

مشاور و کارشناس منطقه 22 : آریا