تائید
فروش مسکونیآپارتمان96متر کلید نخورده تاپ لوکیشن همیلا

96متر کلید نخورده تاپ لوکیشن همیلا

1 سال پیش در تهران

متراژ
96
ساخت
1401
قیمت کل
15٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
159٬375٬000 تومان
طبقه
1
باسلام
✅96متر کلید نخورده
✅دوخواب
✅پارکینگ آسانسور
✅انباری تراس
✅نما ومشاعات عالی
✅نورونقشه بی نظیر
✅خوش نقشه ترین واحد منطقه
✅نوروگیری فوق العاده
✅گذر 30متری
✅دسترسی عالی
✅دوقدمی پارک نهج البلاغه

✔✔✔آنچه همه خوبان دارند،یکجا دارد .

✅قابلیت رهن تا1800م

✅بازدید=مبارکتون باشه✅

کارشناس تخصصی منطقه
مصطفی محمودی

مشاوره رایگان کلیه امور ملکی