تائید
فروش مسکونیآپارتمان96متر2خواب/میرداماد/دوطرف نورگیر/فول امکانات

96متر2خواب/میرداماد/دوطرف نورگیر/فول امکانات

1 سال پیش در تهران

متراژ
96
ساخت
1387
قیمت کل
11٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
121٬875٬000 تومان
طبقه
2
میرداماد
تاپ لوکیشن
96متر2خواب
(((دو طرف نورگیر و آفتاب جنوب و شرق)))
خوش نقشه
بدون پرتی
حیاط بزرگ و مشجر
سرایدار مقیم
مخزن آب
دسترسی عالی به شریعتی و اتوبان حقانی ،همت

جهت بازدید تماس بگیرید