تائید
فروش مسکونیآپارتمان97 متر خوش نقشه و نورگیر در نواب شهریار

97 متر خوش نقشه و نورگیر در نواب شهریار

1 سال پیش در شهریار

متراژ
97
ساخت
1390
قیمت کل
4٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬268٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
درود

سیامک سهامی هستم
از دپارتمان املاک⬅️ "چی ملک"➡️
با معرفی واحد 97متری خوش نقشه✔️

❗️⚜️با مدیر ساختمان قوی و کاربلد⚜️❗️

❗️⚜️مشاعات آرام و بی نظیر⚜️❗️

❗️⚜️پذیرایی بدون پرتی⚜️❗️

❗️⚜️اتاق های نورگیر و پرده خور⚜️❗️

❗️⚜️کمددیواری سرتاسری و جادار⚜️❗️

❗️⚜️قابل چیدمان با تخت دونفره بدون از بین رفتن فضای مفید اتاق⚜️❗️

❗️⚜️آشپزخانه نورگیر و دلباز⚜️❗️

❗️⚜️کابینت های تمام ام دی اف با طرح ترکیه ای⚜️❗️

❗️⚜️بالکن کاربردی و قابل چیدمان⚜️❗️

❗️⚜️لوکیشن فوق العاده عالی و با کلاس⚜️❗️

❗️⚜️دسترسی های بینظیر⚜️❗️

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️.
ما در املاک چی ملک بهترین گزینه ها را به شما معرفی می کنیم
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️.

✅️مشاور کارشناس همراه شما✅️
✅️از بازدید اول تا دریافت سند✅️
✔️سیامک سهامی✔️