تائید
فروش مسکونیآپارتمان97 متر/شخصی ساز/فاز صفر/ لوکیشن

97 متر/شخصی ساز/فاز صفر/ لوکیشن

2 سال پیش در پرند

متراژ
97
ساخت
1398
قیمت کل
3٬790٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬072٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
3
سلام و درود

دفتر مشاوره سرمایه گذاری هگمتانه

متراژ 97 متر
دو خواب
طبقه اول
تعداد طبقات 3 طبقه

مشاعات:
پارکینگ انباری آسانسور بالکن

جهت ساختمان: غربی
واحد رو به نما خوش نقشه
نما سنگ
سند تک برگ آماده انتقال زیر نظر اساتید حقوقی و دانشگاهی

شهری تهرانی نشین با آب و هوایی بسیار عالی
شهر فرودگاهی و منطقه آزاد
مختص سکونت با لوکیش بسیار عالی و سرمایه گذاری

برای مشاوره و توضیحات بیشتر تماس حاصل فرمائید

کارشناس ارشد ملکی : مرادی