تائید
فروش مسکونیآپارتمان97 متری * خیابان 18 متری ، نوساز / واحد جلو

97 متری * خیابان 18 متری ، نوساز / واحد جلو

1 سال پیش در اهواز

متراژ
97
ساخت
1399
قیمت کل
3٬780٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬969٬000 تومان
طبقه
4
⬅️ مشاور و کارشناس : مقدم

☎️ ادرس املاک : اصلی کیان آباد بین دو و سه غربی ( هلدینگ باما )

⛔️به قیمت ترین واحد موجود در منطقه

✅️ لوکیشن عالی کیان اباد خیابان 18 متری نزدیک به اصلی
✅️واحد بشدت تمیز، نوساز در حد کلید اول بدون هیچ هزینه ای
✅️پلان فوق العاده عالی قابل چیدمان
✅️ 2 خواب کمد بندی شده
✅️ بشدت نورگیر
✅️پارکینگ سندی
✅️ قابلیت رهن تا 750 میلیون به عهده املاک
✅️سند ازاد قابلیت گرفتن وام 400 و 800 میلیونی

❗️ مالک ساکن 100 درصد فروشنده و منعطف

❗️تعداد بازدید محدود❗️

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید

_______________________

⭕موارد و فایلهای مشابه با قیمتهای متفاوت هم نیز موجود میباشد⭕
__هلدینگ بزرگ باما__
اصلی کیان اباد بین 2 و 3 غربی