ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
97متر فول امکانات(سرمایه گذاری)شقایق جنوبی
97متر فول امکانات(سرمایه گذاری)شقایق جنوبی
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
97
ساخت
1380
انباری
ندارد
قیمت کل
8٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
91٬752٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان متری 15ملیون زیر قیمت منطقه
مناسب برای سرمایه گذاری وبازسازی وفروش بالاتر
97متر
2خواب
طبقه 5
فول امکانات
پارکینگ آسانسور بالکن
نما آجر 3سانت
23ساله
خوش نقشه بدون پرتی
مجتمعی بسیار عالی با قدرالسهم خوب
دارای سرایداری مقیم
قابلیت رهن تا 1/000/000/000تومان
قابلیت دریافت وام 1/200/000/000تومانی
بازدید آزاد
مالک فروشنده واقعی
دسترسی عالی به مترو ارم سبز
دسترسی به اتوبوسرانی و تاکسیرانی
دسترسی به مراکز خرید رفاهی وتفریحی
مشاورشما:میثم پیرگزی
املاک ماد
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت