تائید
فروش مسکونیآپارتمان97متر2خواب/سهروردی شمالی/2پارکینگ

97متر2خواب/سهروردی شمالی/2پارکینگ

1 سال پیش در تهران

متراژ
97
ساخت
1395
قیمت کل
14٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
153٬092٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✔سازه ای خاص و ماندگار✔
✔فروشنده آماده نشست و جلسه✔

■ 5طبقه ،2واحدی طبقه5

■ آپارتمان بسیار شیک نوسازی شده با بهترین متریال روز
■ نما سنگ

◽️سازه فلز و عرشه فولاد

■ 2خوابه بسیار بزرگ با کد دیواری های مجزا

▫️سالن با فضای چیدمان 2 دست مبلمان و میز ناهارخوری 8 نفره

■ دارای 2پارکینگ سندی بدون مزاحم
■ یک واحد انباری

■ دارای تراس 4متری

■ واحد 100 درصد نوسازی شده
لوله ها ، سیم کشی ها ، کف و سقف ، درب ها ، پنجره ها ، کمدها ، کابینت آشپزخانه و ..........

مشاور شما یزدان
(مسکن1.2.3)
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3