تائید
فروش مسکونیآپارتمان97مترجعفریه2خواب فول

97مترجعفریه2خواب فول

1 سال پیش در پرند

متراژ
97
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬587٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
به نام خدا روزی دهنده
واحد واقع شده در فاز صفر
ساختمان جعفریه 2خواب
پکبج رادیاتو
گاز وهود .
انباری وپارکینگ
حیاطی دلباز و سرسبز
واحد دارای قدر سهم
سند تک برگ آزاد
قابلیت وام تا640میلیون
واحد داری مستاجر که 100ماهی11 اجاره

مستقیم مالک مالک فروشنده واقعی

تخفیف پای معامله
خرید فروش رهن اجاره ملک شما در سریعترین زمان ممکن
مشاوره وکارشناس امور ملکی در پرند:خانم وحمدی