تائید
فروش مسکونیآپارتمان97متری/دانش/ فول امکانات/نوسازکلیدنخورده

97متری/دانش/ فول امکانات/نوسازکلیدنخورده

1 سال پیش در دورود

متراژ
97
ساخت
1403
قیمت کل
2٬030٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬927٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
⚜️به نام خدای فراوانی⚜️
⚜️دپارتمان املاک دلتا ⚜️
_________________________
✅️ 800 دستگاه کوچه های دانش
✅️فول امکانات
✅️97 متری 2 خوابه
✅️اسناسور برند
✅️بازدید=پسندشما٪100
✅️تخفیف پای قرارداد
✅️ برای بازدید و تعیین وقت تماس بگیرید
________________________
مشاور و کارشناس شما: امیرحسین شعبانی
آدرس دفترما:بلوار90متری جنب خیابان فرهنگ
_________________________