تائید
فروش مسکونیآپارتمان98 متر / دونبش / فلاحی

98 متر / دونبش / فلاحی

1 سال پیش در مشهد

متراژ
98
ساخت
1402
قیمت کل
3٬675٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬500٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
«با آرزوی موفقیت و سربلندی»
☑️آپارتمان98 متری شخصی ساز
☑️دونبش
☑️ بسیار خوش نقشه
☑️فول امکانات
☑️ متریال عالی
☑️با تمامی نصبیجات
آدرس تاپ لوکیشن فلاحی نزدیک به مراکز خدماتی و رفاهی
مناسب جهت زوج های جوان
جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید
اعتبار ما صداقت ماست
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

امیر حسین تقی پور

آژانس املاک گروه ساختمانی دایان

اعتبار ما صداقت ماست، صداقت رمز ماندگاری ماست و مشتری سرمایه ماندگار ماست