تائید
فروش مسکونیآپارتمان98 متر / فرعی زوج / دونبش

98 متر / فرعی زوج / دونبش

1 سال پیش در تهران

متراژ
98
ساخت
1397
قیمت کل
20٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
204٬081٬000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا

✅ امیدوارم قسمت شما باشه این آپارتمان جذاب

⚜️ فرعی زوج گیشا
⚜️ ورودی لابی + سرایداری مقیم
⚜️ نقشه عام پسند بدون نقص
⚜️ سالن و اتاق خواب ها پرده خور ( رو به آفتاب )
⚜️ سالن خوش چیدمان
⚜️ خواب های 12 و 10 متری
⚜️ کمدیواریهای باکس

⭕️ آپارتمان در خور تحسین ⭕️
⭕️ قیمت قابل مذاکره ⭕️
⭕️ فروش نقدی یا معاوضه ⭕️

✅ معرفی واحدهای 2 و 3 خواب منطقه گیشا نسبت به سلیقه و بودجه شما دوستان عزیز

مشاور : علیرضا قادری