ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
98 متر / کم واحد / شاخه اصلی /فردیس کرج
98 متر / کم واحد / شاخه اصلی /فردیس کرج
1 سال پیش در فردیس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
98
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬385٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬540٬000 تومان
طبقه
1
98 متر دو خواب شاخه اصلی
سالن مربع بدون پرتی
آشپزخانه فول کابینت هایگلاس
خوابها بزرگ فول کمددیواری
پارکینگ انباری سندی ( تخلیه )
مورد دوم
56 متر یک خواب شاخه اصلی
سرمایه گذاری
خوش نقشه
وکالت محضری معتبر
مالک فروشنده واقعی
قیمت یک میلیارد و سیصد و هشتاد
مورد سوم
90 متر 2 خواب
بلوار فضا
ملک 2 نبش رو به نما
فول امکانات
پارکینگ انباری سندی
قیمت 2/930
________________________
املاک بزرگ کارو
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مهدی مهدوی املاک کارو
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت