تائید
فروش مسکونیآپارتمان98 متری ، دو خواب نور ، سند تک برگ

98 متری ، دو خواب نور ، سند تک برگ

2 سال پیش در قم

متراژ
98
ساخت
1396
قیمت کل
3٬180٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬448٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
سلام و ارادت

✓واحد 98 متر _ 2 خواب

✓بسیار خوش نقشه
✓بدون دیوار مشترک
✓سالن پذیرایی و دو خواب غرق در نور

✓تازه کاغذ دیواری و رنگ کاری شده درجه یک

✓سند تک برگ آماده انتقال
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
سایت املاک دانا
آدرس دفتر انسجام نبش کوچه 8
مشاور شما آقای بدری