تائید
فروش مسکونیآپارتمان98متر / دو خواب / فول امکانات / قایمیه

98متر / دو خواب / فول امکانات / قایمیه

1 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
98
ساخت
1402
قیمت کل
3٬530٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬020٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
〽️ دپارتمان املاک بزرگ نیکان 〽️

⚜️ما مشاور سرمایه گذاری شما هستیم⚜️

⭕️آخرین جست و جو ؛ اینجاست⭕️

$ متری 3 میلیون زیر قیمت کارشناسی $

‼️ سند تک برگی میباشد ‼️

✅️قابلیت رهن مستاجر تا 500 میلیون✅️

〰️〰️〰️〰️➿➿➿〰️〰️〰️

⭕️ مشخصات واحد:

⭕️ 98متر/2خواب
⭕️ 5طبقه هر طبقه 2 واحد
⭕️ متریال ساخت درجه یک
⭕️ پذیرایی مربع/سالن و اتاق ها نورگیر
⭕️ هر 2 اتاق تخت خور

〰️〰️〰️➰➰➰➰〰️〰️〰️

♻️مشاعات:

♻️کنتور برق،گاز جداگانه
♻️مشاعات تا سقف سرامیک دوبل
♻️آسانسور 6 نفره

‼️ فول امکانات

♻️ 2 خواب های به قیمت را از ما بخواهید ♻️

✅️ زمان پاسخ گویی 9صبح تا 11شب

✅️ به دلیل حجم بالای پیام شما عزیزان فقط تماس پاسخگو هستم

✅️ مشاور تخصصی سرمایه گذاری منطقه : محمدرضاابراهیمی

⚜️ دپارتمان املاک بزرگ نیکان ⚜️

✅️ با مدیریت : آقای حسن فتحی

آدرس دفتر: شهرک قائمیه _ انتهای کوچه 17/3 پلاک 3