تائید
فروش مسکونیآپارتمان98متر/رو به نما/فلکه 4 / تک برگ/ اهوراملک

98متر/رو به نما/فلکه 4 / تک برگ/ اهوراملک

1 سال پیش در فردیس

متراژ
98
ساخت
1397
قیمت کل
3٬880٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬591٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✨️بهترین برای بهترینها✨
رویای خود را با ما معماری کنید

✅️98 متر / 2 خواب / رو به نما

❗️عکس ژورنالی است.

کد فایل: N8-338

جهت بازدیدوخرید و اطلاع از فایل های موجود تماس بگیریدو یا حضورا به دفترمراجعه فرمائید.

کارشناس :خانم مهندس صابری

✨گروه مهندسین و مشاورین اهوراملک✨
آدرس دفتر:کانال شرقی-نبش ١٦دستگاه-اهورا ملک
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

خانم مهندس کولیوند

آژانس املاک اهوراملک بورس آپارتمان ویلایی تهاتر

خرید ایمن فروش راحت/صداقت افتخار ما*رقابت ابتکار ما