تائید
فروش مسکونیآپارتمان98متر فول فاز 8 محله دو

98متر فول فاز 8 محله دو

2 سال پیش در پردیس

متراژ
98
ساخت
1402
قیمت کل
2٬830٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬877٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
فروش یک واحد اپارتمان 98مترب فول فاز 8 محله2
بازسازی شده با بهترین متریال
واقع شده در یکی از بهترین محله های فاز 8
مدیریتی بسیار قوی
نمای بیرونی ساختمان سنگ رودخانه ای
که باعث متفاوت بودن بلوک در محله شده
اسانسور روشن
کناف و نقاشی شده
مشاعات تمیز و بسیار زیبا گل کاری شده
درب ریموت دار پارکینگ
واحد 250 میلیون در رهن مستاجر میباشد
که در صورت امکان تمدید یا تخلیه انجام خواهد شد
در صورت تمدید مبلغ رهن از مبلغ پرداختی به مالک کسر و اجاره نامه جدید صادر میشود
کابینت و کمد دیواری عالی
پذیرایی بزرگ و قابل چیدمان
هود گاز سینک عالی
شیرالات روشویی عالی
دپارتمان ما متخصص خرید و فروش ملک در منطقه میباشد و دارای فایلینگ قوی به قیمت و بدور از هیجانات بازار میباشد
جهت اطلاعات بیشتر و بازدید با بنده تماس بگیرید
مشاور شما در منطقه:پیمان محمدی