تائید
فروش مسکونیآپارتمان98متر2خواب شیک باامکانات لوکشین دیباجی جنوبی

98متر2خواب شیک باامکانات لوکشین دیباجی جنوبی

1 سال پیش در تهران

متراژ
98
ساخت
1388
قیمت کل
12٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
127٬551٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
❇️❇️بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری✳️✳️

❇️آپارتمان98متردوخواب پارک ارغوان ✔️

❇️قیمت واحد14میلیارد✔️

❇️12میلیارد500میلیون تومان نقد✔️

❇️یک میلیارد500رهن✔️

❇️مشاوره ملکی شما؛توانگر ❓️❓️❓️❓️❓️