تائید
فروش مسکونیآپارتمان98مترنوسازکلیدنخورده/فاز4اندیشه/دوبرنورگیر/ویوابدی

98مترنوسازکلیدنخورده/فاز4اندیشه/دوبرنورگیر/ویوابدی

2 سال پیش در اندیشه

متراژ
98
ساخت
1403
قیمت کل
3٬940٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬204٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
✨️✨️✨️بهترین خرید سال 1403✨️✨️✨️

❇️اندیشه شهر سرمایه گذاری در استان تهران بهترین فرصت برای چندین برابر کردن سرمایه شما !!
یه فایل فوق العاده با قیمت باور نکردنی در منطقه

_________________________________________

توضیحات❓️

✡️98متر بسیار خوش نقشه
✡️مشاعات فوق العاده تمیز
✡️نوسازکلیدنخورده
✡️2خواب تختخور
✡️کمد دیواری بزرگ
✡️پارکینگ اختصاصی
✡️تراس بزرگ وکاربردی
✡️ساختمان دوبر ( غرق در نور )
✡️مختص سخت پسندان
✡️دید ابدی کوه

❗️❗️دسترسی 2دیقه ای به بازار نقش جهان (بازار ایرانی اسلامی )❗️❗️

✳️واحد بسیار خوش قیمت می باشد

✳️دسترسی آسان به کلیه امکانات شهر

________________________________________

✳️توضیح اینکه ملک دارای سند تک برگ عرصه و عیان می باشد
لازم به ذکر این ملک به صورت قطعی دردفتر اسناد رسمی با کلیه استعلامات مربوطه
( ثبت دارایی،شهرداری و..) انتقال می یابد.
از زمان عقدقرارداد تا رسیدن سندبه درب منزل شما
با شما هستیم.

✨️✨️برای مشاوره رایگان و تخصصی در کل منطقه همین حالا با من تماس بگیرید.✨️✨️

✳️ همراه و راهنمای شما : آقای رضایی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شرکت سیناگروپ

بزرگترین املاک منطقه با 300مشاور فعال در فضایی 1000متری

ثبت امتیاز برای آگهی