تائید
فروش مسکونیآپارتمان98متری دوخوابه طبقه2 فاز8پردیس فولکلیدنخورده

98متری دوخوابه طبقه2 فاز8پردیس فولکلیدنخورده

2 سال پیش در پردیس

متراژ
98
ساخت
1401
قیمت کل
2٬880٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬387٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
درود و عرض ادب و احترام
پردیس به فاصله 15 کیلومتری تهران
مناسب جهت سرمایه گذاری و سکونت
------------------
فاز 8 پردیس
محله یک
پروژه ؟
بلوک ؟

طبقه دوم
جهت غربی
دوخوابه
98 متری
وام به روز
عرصه ندارد
واحد فوق با قابلیت رهن تا 300 م
----------------
فایل های متناسب بابودجه وسلیقه شماموجوداست
--------------
مشاور شما علی فروتن