تائید
فروش مسکونیآپارتمان98متری شخصی ساز(10واحدی)

98متری شخصی ساز(10واحدی)

1 سال پیش در مشهد

متراژ
98
ساخت
1403
قیمت کل
3٬725٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬010٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
سلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی

مشخصات واحد مذکور به شرح ذیل میباشد
⬇️⬇️⬇️

✅متراژ98
✅دوخواب
✅یک خواب مستر و تراس
✅شخصی ساز (11واحدی)
✅صفر
✅250میلیون ضمانت سند از مبلغ کل کسر میگردد
✅سند ملکی

اقدسیه53 یا امیریه 60

مشاور و کارشناس امور ملکی:امید احمدی