تائید
فروش مسکونیآپارتمان98متـری* آرمـان * تـک واحـدی* سندملکی* بازسازی شده

98متـری* آرمـان * تـک واحـدی* سندملکی* بازسازی شده

1 سال پیش در مشهد

متراژ
98
ساخت
1396
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬734٬000 تومان
طبقه
2
⚜️ بهترین لوکیشن منطقه سر افرازان ⚜️
⚜️ دسـتـرسـی عالی به امکانات رفاهی ⚜️
___________________________________
⚜️ بدون مشابه در منطقه از هـمـه لحـاظ ⚜️
⚜️⚜️ساختمان بسیار لوکس *خوش نقشه * ⚜️
__________________________________
❗️ 98متری _ تک واحدی ازدو طرف غرق آفتاب
❗️ دارای دو خواب بزرگ_آفتاب گیر+پنجره بازشو
❗️ متریال درجه یک /کابینت های گلس ترک
❗️ حال و پذیرایی تفکیکی+مناسب هر گونه چیدمان
❗️ آشپزخانه بزرگ و نورگیر+پنجره بزرگ
❗️ پارکینگ بدون مزاحمت+ پارکینگ مهمان
❗️ 3طبقه 4 واحد
مشاعات عالی _ نما تمام سنگ
——————————————————
( جهـت اطـلاعـات بـیشـتر تمـاس بـگـیـرید )
——————————————————
( مورد های مشابه بسیاری در منطقه موجود است )
——————————————————
مـشـاورتـخـصـصی خرید وفروش درمنـطـقـه9
——————————————————
مشاور امور ملکی شما : بـاغبـانی
* کـارگـزاری امـلاک کـومـه *
* هـنرستـان 13 *