تائید
فروش مسکونیآپارتمان99 متر اوایل قبل محمدیه سندآماده برند رو به آفتاب

99 متر اوایل قبل محمدیه سندآماده برند رو به آفتاب

1 سال پیش در مشهد

متراژ
99
ساخت
1398
قیمت کل
3٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬323٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
⚜️به نام صانع هستی ⚜️

⚜️کارگزاری املاک آی مسکن محمدیه 13 قاجاریان 13

⚜️لوکیشن بی نظیر اوایل بلوار نزدیک به میثاق

⚜️دسترسی های فوق العاده به امکانات رفاهی و تجاری

⚜️ساختمان برند خوش نام منطقه رو به حیاط آفتابگیر

⚜️سند تک برگ آماده انتقال و دریافت وام تا 800

⚜️امکان واگذاری به رهن کامل تا 500

⚜️پلان خورجینی بدون پرتی سر جلو

⚜️پنجره ها تمام قدی از کف تا سقف

⚜️متریال عالی و درجه یک

⚜️نما و مشاعات تمام سنگ تراورتن عباس آباد

⚜️آسانسور انباری پارکینگ بدون مزاحمت قید در سند

⬅️برای دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت بازدید تماس بگیرید

⬅️کارشناس فروش: صفائی