تائید
فروش مسکونیآپارتمان99متر 2خواب/دورتادور پنجره قدی/بدون مشابه

99متر 2خواب/دورتادور پنجره قدی/بدون مشابه

1 هفته پیش در شهر زیبا

متراژ
99
ساخت
1399
قیمت کل
‏20,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏203,030,000 تومان
طبقه
6
تعداد کل طبقات
10
لوکیشن عالی غرب تهران ،منطقه 5،
شهرزیبا

99متر 2خواب فول امکانات

شایان