تائید
فروش مسکونیآپارتمان99متر / تراورتن + 40متر تراس

99متر / تراورتن + 40متر تراس

1 سال پیش در تهران

متراژ
99
ساخت
1394
قیمت کل
11٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
112٬121٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
7
تعداد کل طبقات
8
⬇️گروه مشاورین املاک بزرگ گالریا _ اداوی⬇️

$$$ سرمایه گذاری $$$
(آگهی کاملا واقعی)
اگر قصد خرید با این مبلغ را دارید بازدید این واحد را از دست ندهید

✅️چهل متر تراس اختصاصی واحد

✅️2هزارمتر باغ وفضای سبزاختصاصی مجموعه

✅️نگهبانی 3 شیفت و 24 ساعته

✅️و کلیه امکانات لازمه برج باغ (+فول)

لوکیشن
بهترین باکس پونک و گران قیمت ترین منطقه

✨️فرصت طلایی✨️
✨️با 11 میلیارد واحد 13 میلیاردی بخر✨️

✔️بازدید = با خرید✔️
✅️آخرین بازدید را با ما امتحان کنید✅️