تائید
فروش مسکونیآپارتمان99متری/2خواب/مهرشهر

99متری/2خواب/مهرشهر

1 روز پیش در مهرشهر - فاز ۳

متراژ
99
ساخت
1395
قیمت کل
‏8,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏84,343,000 تومان
طبقه
1
✅فروش✅
99متری
2خواب
طبقه1
پذیرایی قابل چیدمان
دارای بالکن بزرگ
نورگیر فوق العاده
فول امکانات /دارای انباری/پارکینگ/آسانسور
سندتک برگ
قابلیت اخذ وام 1280م
بهترین لوکیشن مهرشهر(بلوار ارم)(میلادها)
قابلیت رهن 1200م

دسترسی عالی به مراکز رفاهی/تفریحی/خدماتی

مشاور✅خانم سرلک ✅

✅املاک بزرگ رمضانی ✅