تائید
فروش مسکونیآپارتمان99متری/سازه لوکس/بدون کمسیون/اقساط/تهاتر

99متری/سازه لوکس/بدون کمسیون/اقساط/تهاتر

1 سال پیش در تهران

متراژ
99
ساخت
1403
قیمت کل
699٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
7٬060٬000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
16
❌آگهی های املاک به انواع اسامی قابل تشخیص میباشند،کافیست ببینید واژه آژانس املاک قید شده یا خیر
در صورت نبودن اسمی از آژانس املاک شما با کارمندان ما تماس گرفته اید و خریدی بدون واسطه را تجربه میکنید❌

تصور کنید بالاخره خانه ی ایده آل خودتان را خریده اید،
حال،با ما این تصور را زندگی کنید:

خرید خانه ی اقساطی شما در پررشدترین منطقه تهران
تحت نظارت سازمان انبوه سازان و وزارت تعاون

*فرصت خانه دار شدن با کمترین پیش پرداخت
ثبت نام برج تمام هوشمند 16 طبقه با ویو بی نظیر
تیپ متراژهای مختلف دوخواب و سه خواب
با امکاناتی نظیر باشگاه و زمین های ورزشی،
سالن اجتماعات،روف گاردن،سیستم Bms امنیتی و….

با عقدقراردادمحضری و تضمین سندتکبرگ
قیدضرر و زیان در قرارداد و صدور کدرهگیری کشوری
خرید مستقیم بدونِ پرداخت کمیسیون

⚪️تعداد ثبت نام محدود است.
⚪️برای دریافت مشاوره رایگان همین الان با من تماس تا باهرنقدینگی ایی که داری امن ترین و سودآورترین راه های خانه دارشدن رو برات بگم!

مسعود سعادت کارشناس رسمی تعاونی مسکن