تائید
فروش مسکونیآپارتمان«شاه نشین هروی»

«شاه نشین هروی»

2 سال پیش در تهران

متراژ
305
ساخت
1400
اتاق
4
قیمت کل
55٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
180٬327٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
◼️◼️◼️◼️املاک بزرگ ماکان ◼️◼️◼️◼️
◼️◼️بزرگترین املاک منطقه ◼️◼️
ضلع جنوب شرقی میدان هروی

"In the name of GOD"

یکی از خاص ترین واحد های هروی

واحد 305 متر 4 خواب ( 2 خواب مستر «کینگ مستر» )

3پارکینگ/انباری/آسانسور/بالکن/2 پاسیو بزرگ و کاربردی

2 جهت نور ( جنوب و شمال )

شخصی ساز ، متریال درجه یک

مقاوم در برابر زلزله

خوش نقش و خوش ساخت✨

بدون یک میلیمتر پرتی

نورگیر عالی ☀️

لابی شیک

لابی من 24 ساعته

سرایدار مقیم

امنیت فوق العاده

مشاعات تمیز

حیاط مشجر = جنگل

ویو بی نظیر✨

دسترسی بی مانند ( مترو ، اتوبان ، امکانات رفاهی ،مراکز خرید و ...)

فایل الماس✨

◾◾◾قابل توجه دوستان عزیز ◾◾◾

فایل های Diamond ( الماس ): فایل های به قیمتی که علاوه بر اینکه مناسب ( سرمایه گذاری/سکونت ) هستند ، شامل مشاوره 24 ساعته به مدت (1هفته) میباشند .

◾جهت کسب اطلاعات بیشتر با من در تماس باشید◾

مشاور و متخصص شما: «کوروش»