تائید
فروش مسکونیآپارتمانآ پارتمان 155 متر آبرسان

آ پارتمان 155 متر آبرسان

1 سال پیش در تبریز

متراژ
155
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
111٬111٬111 تومان
قیمت هر متر
716٬000 تومان
طبقه
2
✳️✳️✳️دپارتمان مشاورین املاک پاشا✳️✳️✳️
✳️مشاور برتر ، انتخاب بهتر ✳️
✳️بزرگترین مشاورین املاک منطقه ✳️
✳️بروز ترین و جامعترین فایلینگ✳️
فروش یک واحد آپارتمان فوق العاده و بسیار خوش نقشه با موقعیت عالی و پذیرایی و اتاق خواب ها غرق نور (پاسیو سرتا سر )با استفاده از متریال های خارجی و با کیفیت در ساخت....٪
*️⃣ کد آگهی : 842

❇️جهت ساختمان : شمالی
❇️متراژ : 155 متر
❇️طبقه : 2
❇️تعداد اتاق : 3 خواب مستردار

✳️مخصوص خانواد ه های مشکل پسند✳️

✅ مشاوره تخصصی در مناطق زعفرانیه ، الهی پرست ، میرداماد ، رجایی شهر ، ائل گلی ، فردوس

شماره تماس
◾️◾️◾️◾️◾️
دفتر : ********
دفتر : ********
همراه: ***********
همراه: ***********
❎ آدرس دفتر ؛ ولیعصر ، اول خیابان مخابرات ، تقاطع عارف املاک پاشا