تائید
فروش مسکونیآپارتمانآ پارتمان 157 متری کوی نفت ارشاد

آ پارتمان 157 متری کوی نفت ارشاد

12 ماه پیش در کوی نفت

متراژ
157
ساخت
1400
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
6٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬401٬000 تومان
تعداد کل طبقات
8
آ پارتمان 157 متری کوی نفت خیابان ارشاد 25 تک واحدی سال ساخت 99 -1400 لوکیشن فوق العاده طبقات فروش 2-1 6-7 آماده فروش میباشد متری 42 طبقات 1-2 طبقات 6-7 متری 40 در حال حاضر مستاجر دارن آماده تخلیه میباشد ملک مورد نظر از امکانات عالی بر خوردار میباشد شیک لاکچری میباشد فول میباشد در حد کلید اول میباشد ویو عالی درشب برای هماهنگی واسه بازدید املاک حسینی در تماس باشید کریمی شهنی