ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آ پارتمان 85 متری داخل شهر سندتک برگ
آ پارتمان 85 متری داخل شهر سندتک برگ
1 سال پیش در نوشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
85
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬941٬000 تومان
طبقه
1
---------------------------
امکانات رفاهی: پارکینگ/انباری/بالکن/اسپیلت/سرویس ایرانی و فرنگی/هود
توضیحات : سند تک برگ/ طبقه 1 از 3 / بازسازی شده/ جای پارک اختصاصی
با دسترسی عالی به امکانات رفاهی و تفریحی
فاصله تا دریا 5 دقیقه تا جنگل 10 دقیقه
واحد طبقه دوم این ساختمان نیز برای فروش می باشد.
تخفیف هنگام اخذ قرار داد.
« املاک مشایخی »
:: مشاور خانم حیدری ::
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
گلریز حیدری
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت