تائید
فروش مسکونیآپارتمانآباد شرقی /110متر/ 3خواب/پ سندی / قابل تهاتر

آباد شرقی /110متر/ 3خواب/پ سندی / قابل تهاتر

1 سال پیش در اهواز

متراژ
110
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
3٬470٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬545٬000 تومان
طبقه
3
✅فایل طلایی و کم نظیر و کاسبی
✅ اوکازیون در کیان آباد شرقی
✅فروشنده 100
_________________________________________
110 متر
سه خواب
واحد جلو
پارکینگ سندی
آشپزخانه فول کابینت
کابینت هایگلاس
سالن مربع به مساحت 26متر مربع
فول بازسازی
اتاق ها کمد بندی شده

⭕این قیمت تا 4روز برقرار است

✅قابلیت تهاتر با واحد بزرگتر در کیان آباد

✅ قابل دریافت وام تا 800 میلیون توسط کارگزار ما
✅قابلیت رهن دادن تا 600میلیون توسط دفتر

⭕مشاور شما حسینی
⭕مدیر فروش آقای سلطانی
⭕آدرس دفتر کیان آباد نبش 10شرقی
⭕املاک باکام