تائید
فروش مسکونیآپارتمانآخرین136متری/3خ//موجود درجنت آبادبا این مشخصات

آخرین136متری/3خ//موجود درجنت آبادبا این مشخصات

1 سال پیش در تهران

متراژ
136
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
15٬999٬999٬999 تومان
قیمت هر متر
117٬647٬000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
1/000/000/000 تومان زیر قیمت منطقه
آخرین فروشنده در آخرین دقایق
توضیحات تکمیلی ☎️
تک واحدی
136متر با دوتا پاسیو 15 متری فول
166متر بنای مفید