ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آذربایجان 65 متر دوخواب همکف فول بازسازی
آذربایجان 65 متر دوخواب همکف فول بازسازی
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
65
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
63٬076٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
به نام یگانه معمار هستی
✅لوکیشن بی نظیر برای سکونت و سرمایه گذاری
✔65متر/ 2خواب(حمام مستر و خوابها تخت خور)
✔طبقه همکف(4پله)/ چهار طبقه تکواحدی
✔انباری سندی/ بالکن کاربردی
✔نور استاندارد و نقشه مهندسی ساز
✔0 تا 100 بازسازی شده
(گرمایش پکیج/سرمایش اسپیلت/کابینت هایگلس/ کف سرامیک/کاغذ دیواری/هود/ گاز رومیزی/ بدون یک ریال خرج)
✔دسترسی و لوکیشن فوق العاده/ رودکی آذربایجان
✅قابلیت دریافت وام مسکن تا 960 میلیون تومان
✅قابلیت رهن تا 600 میلیون تومان به عهده املاک
کارشناس امور ملکی: فرزاد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
فرزاد مردانشاهی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت