تائید
فروش مسکونیآپارتمانآوان / فروش آپارتمان 103 متری سرگل

آوان / فروش آپارتمان 103 متری سرگل

2 هفته پیش در حسین آباد

متراژ
103
ساخت
1402
قیمت کل
‏11,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏109,223,000 تومان
طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
ارادت
خوش اومدید به معرفی #فروش آپارتمان مسکونی شهریور
این واحد 2 خواب 103 متری در ساختمان 4 طبقه 8 واحد طبقه اول موجود شده
با آسانسور و یک پارکینگ (مزاحم در سند) | ساخت 1402 | دو خواب ( هر دو خواب کمد دیواری) | سند تک برگ

در بلوار معلم میدان سرگل

قیمت اعلامی 11 میلیارد و 250 میلیون تومن

فایل های مشابه و زیرِ قیمت منطقه یک رشت در کانالِ بله:
Avanstate
یا املاک آوان را در بله جستجو کنید

مهیار رودکی | املاک آوان