تائید
فروش مسکونیآپارتمانآوان - فروش دو خواب طبقه سوم 100 متری شمسی پور

آوان - فروش دو خواب طبقه سوم 100 متری شمسی پور

2 هفته پیش در علی آباد

متراژ
100
ساخت
1403
قیمت کل
‏11,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏112,500,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
ارادت
خوش اومدید به معرفی #فروش آپارتمان مسکونی مادر
این واحد 2 خواب 100 متری در ساختمان 4 طبقه 8 واحد طبقه سوم موجود شده
با آسانسور و یک پارکینگ (بدون مزاحم) | ساخت 1403 (کلید نخورده) | دو خواب ( هر دو خواب کمد دیواری) | سند تک برگ

در بلوار شمسی پور ابتدای بعثت

قیمت اعلامی 11 میلیارد و 250 میلیون تومن

فایل های مشابه و زیرِ قیمت منطقه یک رشت در کانالِ بله:
Avanstate
یا املاک آوان را در بله جستجو کنید

مهیار رودکی | املاک آوان