تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپادانا/135متر 3خواب/فول/مناسب سرمایه گذاری

آپادانا/135متر 3خواب/فول/مناسب سرمایه گذاری

1 سال پیش در تهران

متراژ
135
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
18٬225٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
135٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
با سلام خدمت مشتریان عزیز

⭐️آپادانا
فرعی اصیل نشین و با اصالت
ساختمان بسیار مرتب و رسیدگی شده
با مدیریت قوی و همسایگان محترم

♦️ 135متر خوش نقشه
♦️ سالن یکدست و بدون پرتی

♦️ آشپزخانه بزرگ و پرکابینت

♦️ 3 اتاق با متراژ عالی + مستر
کاملا مجزا از سالن / سرتاسر کمد دیواری

♦️12متر پاسیو در اختیار و مسقف

♦️ فول امکانات
پارکینگ
انباری
آسانسور

برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید
مشاور شما معراج
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3