تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپادانا ، نوبخت ، 175 متر ، نوساز

آپادانا ، نوبخت ، 175 متر ، نوساز

1 سال پیش در تهران

متراژ
175
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
36٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
210٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
آپادانا ، نوبخت ، بهترین لوکیشن منطقه
سازه ای لوکس از سازنده برند منطقه
(مهندس ظفر مندی)

بکارگیری از متریال برند و اجرای حرفه ای

5 طبقه تک واحدی ، طبقه 2
175 متر ، 3 خوابه ، نوساز

نما و مشاعات عالی

ورودی لابی شیک و مبله
روف گاردن زیبا با آلاچیق و باربیکیو

سالن پذیرایی بزرگ با پنجره قدی
کف سالن سنگ اسلب
آشپزخانه مدرن به سبک اروپایی
تراس کاربردی و قابل چیدمان

3 اتاق خواب بزرگ با کمد سرتاسری
2 اتاق خواب مستر با وان جکوزی
شیرآلات و تاسیسات برند

مشاور شما بهزاد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3