تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمات 85 متری شیک / مسکن مهر دره گرم

آپارتمات 85 متری شیک / مسکن مهر دره گرم

1 سال پیش در خرم آباد

متراژ
85
ساخت
1398
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬210٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬235٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5

❌تخلیه سر برج
❌قابلیت رهن تا 150 میلیون
________________________________

⚜️خانم شاهی املاک مهر ویلا
⚜️آدرس املاک : انقلاب خیابان 20 متری مابین آراسته 4 و5