تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمام 145 متری فول امکانات

آپارتمام 145 متری فول امکانات

2 سال پیش در مشهد

متراژ
145
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
6٬959٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬993٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
2
بسمه تعالی
کارگزاری املاک سلیمانیان
◻️◼️◻️◼️◻️◼️◻️◼️◻️

آپارتمان 145 متری سه خواب
یک خواب مستر
نمای ساختمان شیک و بینظیر
پارکینگ اختصصای و پارکینگ مهمان
آسانسور رمز دار و بزرگ
بالکن استخر سونا جکوزی
همسایه ها اروم و مدرن
موقعیت عالی برای سرمایه گذاری
فول ترین اپارتمان منطقه با بالاترین قیمت رهن و اجاره
مالک فعلی به شدت منعطف و با خریدار واقعی کنار میاد
معاوضه انجام میشود
بازدید با هماهنگی