تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 100 متری با 100 متر تراس سند دار

آپارتمان 100 متری با 100 متر تراس سند دار

2 سال پیش در مشهد

متراژ
135
ساخت
1400
قیمت کل
3٬645٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
سلام عرض ادب

✅100 متر آپارتمان
✅100 متر تراس
✅جمعا 135 متر زیر بنا

زیبا و شیک

در ضمن تا مرداد ماه مبلغ 300 میلیون با ماهیانه 6/5 میلیون در رهن و اجاره میباشد