ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 100 متری بهنام خیابان مقداد
آپارتمان 100 متری بهنام خیابان مقداد
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
100
ساخت
1388
قیمت کل
9٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
92٬500٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
8
به نام خدا
3 6 9
اشرفی و حکیم و کاشانی و ستاری
کمترین فاصله تا بلوار اباذر و امکانات رفاهی
برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
کارشناس و مشاور فرو املاک و مستغلات منطقه 5.2
سامان هادی هستم
املاک بزرگ اسفندیار واقع در پونک بلوار مخبری پلاک 73 آماده ارائه هرگونه فایل های مشابه در تمام منطقه به شما عزیزان میباشد
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت