تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 100 متری / فرهنگیان / فاز یک کمالوند

آپارتمان 100 متری / فرهنگیان / فاز یک کمالوند

2 سال پیش در خرم آباد

متراژ
100
ساخت
1397
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬220٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬200٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5

✅کف سرامیک

❌مبلغ 70 میلیون بابت رهن کسر میشود

________________________
⚜️خانم شاهی املاک مهر ویلا

⚜️آدرس املاک : انقلاب خیابان بیست متری دهخدا مابین آراسته 4 و 5