تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 100 متری میثم 1

آپارتمان 100 متری میثم 1

2 سال پیش در کرج

متراژ
101
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
11٬881٬000 تومان
طبقه
3
،بنام یگانه معمار هستی،

با سلام

✅101 متر مفید
✅دو خواب
✅تک واحدی
✅دو کله نور
✅کابینت فول
✅خوش نقشه
✅تاپ لوکیشن منطقه
✅قابلیت رهن تا 200 میلیون
✅آدرس ملک میثم 1
✅برای هماهنگی بازدید تماس بگیرید
✅فایل مشابه با هر بودجه ای موجود است
✅فایل های شمارا در کمترین زمان
به فروش و اجاره میرسانیم.

املاک مختاری
آدرس دفتر: میثم 1 سر بهار یک